$69.22
$76.06
Compare Price
You save
$6.84
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 55564
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 55564 Key Slam Lock Control ( Cg)
Item:
#1258465
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 55564 |
| Manufacturer Part # | 55564 |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.95" |
| Depth | 2.1" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett 55564 Key Slam Lock Control ( Cg)
$69.22
$76.06
You save
$6.84
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 55564 Key Slam Lock Control ( Cg)
