Free Shipping
Free Shipping
$1,069.32
$1,175.11
Compare Price
You save
$105.79
(9%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 55603
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 55603 Kit Draft Inducer Motor 120v
Item:
#1258200
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 55603 |
| Manufacturer Part # | 55603 |
| Height | 8.42" |
| Width | 9.9" |
| Depth | 12.6" |
| Weight | 6.86 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett 55603 Kit Draft Inducer Motor 120v
$1,069.32
$1,175.11
You save
$105.79
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 55603 Kit Draft Inducer Motor 120v
