$228.27
$250.85
Compare Price
You save
$22.58
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 56464
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 56464 Kit Pilot Pro Gas
Item:
#1450037
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 56464 |
| Manufacturer Part # | 56464 |
| Height | 1.75" |
| Width | 3.35" |
| Depth | 8.15" |
| Weight | 0.44 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett 56464 Kit Pilot Pro Gas
$228.27
$250.85
You save
$22.58
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 56464 Kit Pilot Pro Gas
