Free Shipping
Free Shipping
$1,128.82
$1,247.00
Compare Price
You save
$118.18
(9%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 57355
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 57355 Kit S/s Drafthood Bdog
Item:
#1258440
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 57355 |
| Manufacturer Part # | 57355 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett 57355 Kit S/s Drafthood Bdog
$1,128.82
$1,247.00
You save
$118.18
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 57355 Kit S/s Drafthood Bdog