Free Shipping
Free Shipping
$1,731.48
$1,798.00
Compare Price
You save
$66.52
(4%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 57651
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 57651 Panel Ass'y Inf W/60m Timer
Item:
#1450009
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 57651 |
| Manufacturer Part # | 57651 |
| Height | 4.5" |
| Width | 11" |
| Depth | 32" |
| Weight | 0.28 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett 57651 Panel Ass'y Inf W/60m Timer
$1,731.48
$1,798.00
You save
$66.52
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 57651 Panel Ass'y Inf W/60m Timer