$232.98
$256.02
Compare Price
You save
$23.04
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 57791
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 57791 Panel Decal Dfg Ssd Rh Ctrl
Item:
#1214874
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 57791 |
| Manufacturer Part # | 57791 |
| Height | 1.9" |
| Width | 5.15" |
| Depth | 22.5" |
| Weight | 1.54 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett 57791 Panel Decal Dfg Ssd Rh Ctrl
$232.98
$256.02
You save
$23.04
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 57791 Panel Decal Dfg Ssd Rh Ctrl
