$217.39
$238.88
Compare Price
You save
$21.49
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 57917
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 57917 Panel Decal Dfges Ssd
Item:
#1216483
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 57917 |
| Manufacturer Part # | 57917 |
| Height | 1.3" |
| Width | 10.05" |
| Depth | 23.8" |
| Weight | 1.96 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett 57917 Panel Decal Dfges Ssd
$217.39
$238.88
You save
$21.49
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 57917 Panel Decal Dfges Ssd
