$332.17
$344.93
Compare Price
You save
$12.76
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 57919
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 57919 Panel Decal Dfges Ss1 D
Item:
#1213991
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 57919 |
| Manufacturer Part # | 57919 |
| Height | 2.2" |
| Width | 6.2" |
| Depth | 25.8" |
| Weight | 2.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett 57919 Panel Decal Dfges Ss1 D
$332.17
$344.93
You save
$12.76
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 57919 Panel Decal Dfges Ss1 D