Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 58350
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 58350 Kit Flow Valve #74 Orif Ice
Item:
#1213667
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 58350 |
| Manufacturer Part # | 58350 |
| Height | 2.45" |
| Width | 9.6" |
| Depth | 12.3" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 58350 Kit Flow Valve #74 Orif Ice
