Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 58827
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 58827 Ignition Wire
Item:
#1140935
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 58827 |
| Manufacturer Part # | 58827 |
| Height | 1.45" |
| Width | 3.6" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Blodgett 58827 Ignition Wire
$58.39
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 58827 Ignition Cable Black (1/4" F Push-on) X (spark Plug, Straight Orange Boot)., Middleby Marshall Oven Ps540g

