Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 59123
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 59123 Motor Kit 115v 1/2hp Chain
Item:
#1152536
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 59123 |
| Manufacturer Part # | 59123 |
| Height | 10" |
| Width | 25" |
| Depth | 13" |
| Weight | 22 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 59123 Motor Kit 115v 1/2hp Chain

