$157.92
$173.53
Compare Price
You save
$15.61
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 59176
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 59176 Manifold Water
Item:
#1197075
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 59176 |
| Manufacturer Part # | 59176 |
| Height | 1.4" |
| Width | 3.05" |
| Depth | 3.35" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Blodgett 59176 Manifold Water
$157.92
$173.53
You save
$15.61
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 59176 Manifold Water
