Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 60058
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 60058 Screw Set M5 X 25
Item:
#1222516
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 60058 |
| Manufacturer Part # | 60058 |
| Height | 0.3" |
| Width | 0.3" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.54 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett 60058 Screw Set M5 X 25
$11.02
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 60058 Screw Set M5 X 25