Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 60098
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 60098 Spring For Hinge
Item:
#1213303
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 60098 |
| Manufacturer Part # | 60098 |
| Height | 0.6" |
| Width | 2.95" |
| Depth | 4.4" |
| Weight | 0.57 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett 60098 Spring For Hinge
$8.81
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 60098 Spring For Hinge