Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett -60106
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett -60106 Tube Nylon 6mm
Item:
#1149755
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | -60106 |
| Manufacturer Part # | -60106 |
| Height | 0.01" |
| Width | 0.01" |
| Depth | 1" |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Denmark |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett -60106 Tube Nylon 6mm

