Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 60113 Hose Nipple Elbow 10x1/ 4
Item:
#1211917
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 60113 |
| Manufacturer Part # | 60113 |
| Height | 0.65" |
| Width | 1.15" |
| Depth | 1.55" |
| Weight | 0.31 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 60113 Hose Nipple Elbow 10x1/ 4