Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 60210
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 60210 Gasket For Heating Eleme Nt
Item:
#1213340
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 60210 |
| Manufacturer Part # | 60210 |
| Height | 0.25" |
| Width | 3.3" |
| Depth | 5.9" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett 60210 Gasket For Heating Eleme Nt
$66.76
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 60210 Gasket For Heating Eleme Nt
