Free Shipping
Free Shipping
$1,212.65
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 60223 Ring Heating Element 540 208v
Item:
#1213819
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 60223 |
| Manufacturer Part # | 60223 |
| Height | 9" |
| Width | 21" |
| Depth | 21" |
| Weight | 4.35 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett 60223 Ring Heating Element 540 208v
$1,212.65
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 60223 Ring Heating Element 540 208v