Free Shipping
Free Shipping
$1,809.01
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 60820
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 60820 Control Bcm Ser# 4xxxx
Item:
#1213121
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 60820 |
| Manufacturer Part # | 60820 |
| Height | 3" |
| Width | 3" |
| Depth | 8" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett 60820 Control Bcm Ser# 4xxxx
$1,809.01
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 60820 Control Bcm Ser# 4xxxx
