Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 61232
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 61232 Side Rack 2.4 Spacing L Eft
Item:
#1149693
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 61232 |
| Manufacturer Part # | 61232 |
| Height | 2.5" |
| Width | 12.5" |
| Depth | 21" |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Canada |
| Product Type | OEM |
Blodgett 61232 Side Rack 2.4 Spacing L Eft
$155.65
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 61232 Side Rack 2.4 Spacing L Eft

