Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 61282
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 61282 Housing Halogen Lamp
Item:
#1216622
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 61282 |
| Manufacturer Part # | 61282 |
| Height | 1.25" |
| Width | 5.65" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett 61282 Housing Halogen Lamp
$58.25
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 61282 Housing Halogen Lamp