Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 61330
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 61330 Nipple Elbow Hose 6 X 1 /4
Item:
#1214352
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 61330 |
| Manufacturer Part # | 61330 |
| Height | 0.8" |
| Width | 3.55" |
| Depth | 5.15" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett 61330 Nipple Elbow Hose 6 X 1 /4
$262.84
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 61330 Nipple Elbow Hose 6 X 1 /4