Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 61565
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 61565 Hose Blue 050.8.4.6mm 1 Inch
Item:
#1213357
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 61565 |
| Manufacturer Part # | 61565 |
| Height | 2.5" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett 61565 Hose Blue 050.8.4.6mm 1 Inch
$21.84
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 61565 Hose Blue 050.8.4.6mm 1 Inch
