Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett -61612
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett -61612 Fuses F1/f3/f7 3.15a 2 Pcs
Item:
#1149821
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | -61612 |
| Manufacturer Part # | -61612 |
| Height | 1.3" |
| Width | 1.65" |
| Depth | 2.7" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett -61612 Fuses F1/f3/f7 3.15a 2 Pcs
$22.42
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett -61612 Fuses F1/f3/f7 3.15a 2 Pcs

