Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 61613
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 61613 Fuses F2 2a 2 Pcs
Item:
#1149761
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 61613 |
| Manufacturer Part # | 61613 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 1.69" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Denmark |
| Product Type | OEM |
Blodgett 61613 Fuses F2 2a 2 Pcs
$22.42
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 61613 Fuses F2 2a 2 Pcs

