Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 62242
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 62242 Copper Washer 22x15x1mm
Item:
#1197058
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 62242 |
| Manufacturer Part # | 62242 |
| Height | 0.55" |
| Width | 2.95" |
| Depth | 4.25" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Blodgett 62242 Copper Washer 22x15x1mm
$12.45
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 62242 Copper Washer 22x15x1mm
