Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 62441
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 62441 Pin Interior Glass
Item:
#1197067
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 62441 |
| Manufacturer Part # | 62441 |
| Height | 0.31" |
| Width | 0.31" |
| Depth | 1.75" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Blodgett 62441 Pin Interior Glass
$35.18
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 62441 Pin Interior Glass
