Free Shipping
Free Shipping
$2,381.26
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 63157
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 63157 Kit Cpu 62e Costco
Item:
#1197061
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 63157 |
| Manufacturer Part # | 63157 |
| Height | 0.85" |
| Width | 4.35" |
| Depth | 7.9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Blodgett 63157 Kit Cpu 62e Costco
$2,381.26
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 63157 Kit Cpu 62e Costco
