Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 6502
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 6502 Switch Rocker Dpdt Red
Item:
#1450134
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 6502 |
| Manufacturer Part # | 6502 |
| Height | 1.4" |
| Width | 3.8" |
| Depth | 5.85" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 6502 Switch Rocker Dpdt Red
