$22.32
$23.18
Compare Price
You save
$0.86
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 6549
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 6549 Plate Leg S/s
Item:
#1215200
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 6549 |
| Manufacturer Part # | 6549 |
| Height | 0.1" |
| Width | 5.6" |
| Depth | 5.65" |
| Weight | 0.65 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett 6549 Plate Leg S/s
$22.32
$23.18
You save
$0.86
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 6549 Plate Leg S/s
