$619.21
$643.00
Compare Price
You save
$23.79
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 72369
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 72369 Door Assembly Ct
Item:
#1450143
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 72369 |
| Manufacturer Part # | 72369 |
| Height | 2.1" |
| Width | 11.4" |
| Depth | 23" |
| Weight | 7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett 72369 Door Assembly Ct
$619.21
$643.00
You save
$23.79
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 72369 Door Assembly Ct