$42.37
$44.00
Compare Price
You save
$1.63
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 72457
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 72457 Access Panel Ct
Item:
#1450314
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 72457 |
| Manufacturer Part # | 72457 |
| Height | 0.8" |
| Width | 7" |
| Depth | 7.5" |
| Weight | 1.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett 72457 Access Panel Ct
$42.37
$44.00
You save
$1.63
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 72457 Access Panel Ct