Free Shipping
Free Shipping
$2,865.63
$2,975.70
Compare Price
You save
$110.07
(4%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 7867
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 7867 Door Roasting Stainless 951
Item:
#1215202
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 7867 |
| Manufacturer Part # | 7867 |
| Height | 7" |
| Width | 27" |
| Depth | 53" |
| Weight | 57 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett 7867 Door Roasting Stainless 951
$2,865.63
$2,975.70
You save
$110.07
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 7867 Door Roasting Stainless 951
