Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 80012 Elmot/r09e 3030ha 4m 255 3 D300
Item:
#1216579
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 80012 |
| Manufacturer Part # | 80012 |
| Height | 6.95" |
| Width | 13.05" |
| Depth | 13.15" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 80012 Elmot/r09e 3030ha 4m 255 3 D300