$38.02
$42.00
Compare Price
You save
$3.98
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 83094
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 83094 Cable 1/16" Ss
Item:
#1450319
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 83094 |
| Manufacturer Part # | 83094 |
| Height | 0.5" |
| Width | 6.05" |
| Depth | 7.25" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett 83094 Cable 1/16" Ss
$38.02
$42.00
You save
$3.98
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 83094 Cable 1/16" Ss
