$184.96
$192.06
Compare Price
You save
$7.10
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 83423
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 83423 Cooling Fan Control W/pins
Item:
#1450331
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 83423 |
| Manufacturer Part # | 83423 |
| Height | 10.5" |
| Width | 12.65" |
| Depth | 15.05" |
| Weight | 2.69 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett 83423 Cooling Fan Control W/pins
$184.96
$192.06
You save
$7.10
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 83423 Cooling Fan Control W/pins
