$706.57
$733.72
Compare Price
You save
$27.15
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 83645
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 83645 Probe Temperature 2 Wires
Item:
#1179081
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 83645 |
| Manufacturer Part # | 83645 |
| Height | 0.8" |
| Width | 3.65" |
| Depth | 12.7" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Blodgett 83645 Probe Temperature 2 Wires
$706.57
$733.72
You save
$27.15
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 83645 Length 12", 305 Mm, Terminals 1/4" Tab Terminals, Outer Diameter 1/4", 6 Mm

