$538.60
$559.29
Compare Price
You save
$20.69
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett -90010
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett -90010 Door Gasket Set Blodgett
Item:
#1847281
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | -90010 |
| Manufacturer Part # | -90010 |
| Height | 0.85" |
| Width | 1.85" |
| Depth | 30.6" |
| Weight | 1.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett -90010 Door Gasket Set Blodgett
$538.60
$559.29
You save
$20.69
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett -90010 Door Gasket Set Blodgett