Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 90047
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blodgett 90047 Socket And Screw
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 90047 |
| Manufacturer Part # | 90047 |
| Height | 1.4" |
| Width | 3.8" |
| Depth | 6.2" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 90047 Quick Disconnect Socket And Screws, Blodgett Dfg-100 Dfg-200 Mark V Mark V Series Mark, V-iiih Mark V-iiihd
