$517.77
$569.00
Compare Price
You save
$51.23
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 90062
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 90062 Contactor Screws 35a Df G
Item:
#1213711
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 90062 |
| Manufacturer Part # | 90062 |
| Height | 2.7" |
| Width | 3.75" |
| Depth | 4.3" |
| Weight | 1.24 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett 90062 Contactor Screws 35a Df G
$517.77
$569.00
You save
$51.23
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 90062 Contactor Screws 35a Df G
