$267.54
$294.00
Compare Price
You save
$26.46
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 90092 Steam Vent Riser S/s Ctb Dbl
Item:
#1222873
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 90092 |
| Manufacturer Part # | 90092 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 7.6 lbs |
| Weight | 7.6 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett 90092 Steam Vent Riser S/s Ctb Dbl
$267.54
$294.00
You save
$26.46
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 90092 Steam Vent Riser S/s Ctb Dbl