Free Shipping
Free Shipping
$34,174.78
$54,844.40
Compare Price
You save
$20,669.62
(38%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 901 DOUBLE
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 901 DOUBLE Small Nat Gas Deck Oven Dbl 12inh Bake Comp
Item:
#1905186
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 901 DOUBLE |
| Manufacturer Part # | 901 DOUBLE |
| Height | 58.94" |
| Width | 51" |
| Depth | 30" |
| Weight | 970 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett 901 DOUBLE Small Nat Gas Deck Oven Dbl 12inh Bake Comp
$34,174.78
$54,844.40
You save
$20,669.62
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 901 DOUBLE Small Nat Gas Deck Oven Dbl 12inh Bake Comp