$309.06
$320.93
Compare Price
You save
$11.87
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 9037
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 9037 Window Assembly 17 1/8"x10"
Item:
#1151564
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 9037 |
| Manufacturer Part # | 9037 |
| Height | 0.7" |
| Width | 5.9" |
| Depth | 16.7" |
| Weight | 1.88 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Blodgett 9037 Window Assembly 17 1/8"x10"
$309.06
$320.93
You save
$11.87
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 9037 Window Assembly 17 1/8"x10"

