$751.15
$780.00
Compare Price
You save
$28.85
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 90391
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 90391 Gasket Set Screws S/s R E
Item:
#1214043
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 90391 |
| Manufacturer Part # | 90391 |
| Height | 1.35" |
| Width | 4.95" |
| Depth | 31.45" |
| Weight | 0.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett 90391 Gasket Set Screws S/s R E
$751.15
$780.00
You save
$28.85
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 90391 Gasket Set Screws S/s R E