$856.46
$889.37
Compare Price
You save
$32.91
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 92-1003 Hws 6 Heat Shield Lt Sid E 6 Pn
Item:
#1214591
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 92-1003 |
| Manufacturer Part # | 92-1003 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett 92-1003 Hws 6 Heat Shield Lt Sid E 6 Pn
$856.46
$889.37
You save
$32.91
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 92-1003 Hws 6 Heat Shield Lt Sid E 6 Pn