$741.62
$815.00
Compare Price
You save
$73.38
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 93
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 93 Panel Assembly Deflector Ctr
Item:
#1450340
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 93 |
| Manufacturer Part # | 93 |
| Height | 1.5" |
| Width | 20.25" |
| Depth | 30.25" |
| Weight | 20.36 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett 93 Panel Assembly Deflector Ctr
$741.62
$815.00
You save
$73.38
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 93 Panel Assembly Deflector Ctr
