$770.41
$800.00
Compare Price
You save
$29.59
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 976689
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 976689 Cover 30 Gal Lift Off Fu Ll Jkt
Item:
#1213794
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 976689 |
| Manufacturer Part # | 976689 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett 976689 Cover 30 Gal Lift Off Fu Ll Jkt
$770.41
$800.00
You save
$29.59
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 976689 Cover 30 Gal Lift Off Fu Ll Jkt