$87.29
$90.64
Compare Price
You save
$3.35
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 9978
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett 9978 Sprocket Pin Door Conv
Item:
#1450157
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 9978 |
| Manufacturer Part # | 9978 |
| Height | 1.25" |
| Width | 2.95" |
| Depth | 4.35" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blodgett 9978 Sprocket Pin Door Conv
$87.29
$90.64
You save
$3.35
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 9978 Sprocket Pin Door Conv
