Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett BL36144
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett BL36144 Control Iq2 Dfg 50 Decal
Item:
#1185084
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | BL36144 |
| Manufacturer Part # | BL36144 |
| Height | 0.01" |
| Width | 4.75" |
| Depth | 19.75" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett BL36144 Control Iq2 Dfg 50 Decal
