$53.75
$110.33
Compare Price
You save
$56.58
(51%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett aftermarket .
- Engineered to match existing Blodgett units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Blodgett BL36297
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Blodgett BL36297 Relay 4pdt (120v)
Item:
#1133238
Technical details
| Fits with Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | BL36297 |
| Manufacturer Part # | BL36297 |
| Height | 0.75" |
| Width | 1" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Japan |
| Product Type | Non-OEM |
Blodgett BL36297 Relay 4pdt (120v)
$53.75
$110.33
You save
$56.58
(51%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett BL36297 Voltage 120 V Ac, Amp 5, Switch Type 4pdt
